ارسال پیام ناشناس با اینترنت در کمتر از 5 دقیقه

ارسال پیام ناشناس [ بدون شناسایی ] با اینترنت در 5 دقیقه در واتساپ و تلگرام و SMS

ارسال پیام ناشناس در کمتر از 5 دقیقه، شما عزیزان می توانید بدون نیاز به ثبت نام به هر شماره ای در ایران و خارج از کشور به راحتی sms ارسال کنید. یعنی بدون نمایش شماره شما و فاش شدن اطلاعاتتان برای افراد ، با استفاده از اینترنت پیامک یا پیام ناشناس واتساپ یا تلگرام ارسال کنید.

منظور از پیام ناشناس چیست ؟

با گذشت زمان و با توجه به فضای مجازی هنوز پیامک جایگاه خود را حفط کرده است و بسیاری از اطلاعات مهم مانند جزئیات بانکداری، رمز عبور OTP ، بسیاری از اطلاع رسانی ها و ارتباط افراد با یکدیگر از طریق پیامک صورت می گیرد. اما گاهی قصد ارسال پیامی را دارید بدون اینکه شماره و اطلاعات شما برای فرد مورد نظرتان نمایش داده شود.

 

آیا میخواهید به فردی پیام بدید و براتون مهمه که کاملا ناشناس باشید. در این سایت ما این خدمات رو در اختیار شما قرار داده ایم.

شما به راحتی در کمترین زمان ممکن بدون نگرانی از شناخته شدن و فاش شدن هویت می توانید پیامک ناشناس ( به صورت sms) یا پیام ناشناس در واتساپ و تلگرام ارسال کنید.

گاهی مشاهده می شود که افراد به دنبال سایت هایی هستند که ارسال پیام را رایگان انجام دهند.

 

همراهان عزیز ارسال کردن پیام با توجه به مزیت مخفی بودن شما هزینه خواهد داشت و اگر هم مجانی باشد حتما تبلیغات و موارد دیگر به انتهای متن شما اضافه خواهند کرد و یا امنیت شما حفظ نمی شود. این هزینه با توجه کشور ارسال کننده پیام متفاوت خواهد بود.

 

پس بدون نگرانی از اینکه شناخته بشوید، اس ام اس ناشناس بفرستید و در صورت بروز هرگونه سوال یا مشکل می توانید با واحد پشتیبانی سایت ارتباط بگیرید. ما سعی کرده ایم تا تمام سوالات احتمالی شما را در بخش زیر آماده کنیم.

سوالات و راهنمایی پیام ناشناس

سوالات پر تکرار

با اشاره روی هر کدام از موارد زیر توضیحات آن بخش براتون نمایش داده می شود.

خیر تمامی خطوط متعلق به خارج از کشور است.

هیچ یک از اعضای گروه پشتیبانی سایت اجازه دسترسی به اطلاعات پیام شما را ندارند و این امر تنها برای پیگیری سفارش به خواست فرد ارسال کننده پیام انجام خواهد شد. ما امنیت شمارا تضمین می کنیم. مدیریت سایت

استفاده از این پنل بسیار و بسیار ساده است.

1- در قدم اول مشخص کنید که میخواهید اس ام اس ارسال کنید یا پیام واتساپ

2- بعد به سراغ فرم مورد نظرتون برید و موارد خواسته شده را وارد کنید.

در این قسمت شماره گیرنده پیام رو وارد می کنیم که اگر شماره مربوط به ایران هست به صورت معمولی یعنی 09171717232 و اگر شماره کشور دیگری است بدون + و 00 فقط با کد وارد می کنیم به عنوان مثال شماره کشور انگلستان 447441253965 به همین سادگی.

در این قسمت شماره خودتون که واتساپ داشته باشه رو وارد کنید تا به محض ارسال پیامتون ربات سایت براتون گزارش رو ارسال کنه. خیالتون راحت باشه که به هیچ عنوان این شماره برای گیرنده نمایش داده نمیشه.

در این قسمت هم متن پیامتون رو وارد کنید.

و روی این دکمه بزنید تا عملیات انجام شه. بعد از پرداخت هم روی دکمه تکمیل خرید بزنید تا پرداختتون تایید شه و تمام پیامتون در سریعترین زمان ارسال میشه. 

در حالت پیام تکی شما عزیزان بعد از ثبت و ارسال پیام از داخل سایت امکان ارسال پیام داخل واتساپ را ندارید اما با فعال کردن حالت چت

در همان واتساپ می توانید به پیام پاسخ دهید و به صورت ناشناس ارسال خواهد شد.

با دو زبان فارسی و انگلیسی.

همراهان عزیز ، بدون نیاز به ثبت نام و مراحل پیچیده میتوانید از طریق فرم زیر تنها با وارد کردن شماره گیرنده و متن ، پیام خود را در کمترین زمان ممکن ارسال فرمایید. همچنین میتوانید نتیجه پیامتون رو دریافت کنید.

دوستان عزیز بله سایت هایی هستند که پیام ناشناس رایگان ارسال خواهند کرد اما همراه با متن شما تبلیغاتی را ارسال می کنند و هیچ ضمانتی در مخفی ماندن اطلاعات شما نخواهد بود. این سایت ها لینک سایت خودشان یا متن های تبلیغاتی و غیره را به آخر متن شما اضافه می کنند. پس اگر واقعا براتون مهمه که ناشناس باشید به هیچ عنوان سراغ سایت های رایگان نرید.

در پیام ناشناس واتساپ برای دریافت نتیجه و پاسخ پیامتون می توانید در بخش مربوطه که در لیست زیر قرار دادیم، شماره خودتون را وارد کنید تا به محض ارسال پیامتون براتون گزارش ارسال شود.

 

همچنین برای اطمینان از صحت کار و تست سایت ما می توانید اولین پیام را به شماره خودتون ارسال کنید.

پیامک های شما عزیزان از کشور های آلمان، آمریکا، مغولستان و گاهی اوقات بدون نمایش شماره برای فرد گیرنده پیام ارسال خواهند شد.

همانطور که در بالا گفته شد با توجه به نرخ کشوری که پیامک رو ارسال می کنند هزینه پیامک برای عزیزان محاسبه می شود. که تیم ما توانسته اند این نرخ را تا حد امکان برای شما به حداقل برسانند.

همراهان عزیز، در سایت ما پیام شما بعد از ثبت برای واتساپ یا تلگرام یا اینستاگرام به صورت مستقیم به فرد مورد نظر ارسال می شود و بعد از دریافت پاسخ در صورتی که گزینه دریافت پاسخ را روی بله قرار داده باشید به صورت مستقیم دریافت خواهید کرد.(بیشتر سایت ها یک لینک به شما می دهند که برای گیرنده ارسال کنید که در سایت ما اصلا اینگونه نیست و ناشناس بودن شما به صورت حرفه ای انجام می شود.)

شاید تا به حال خیلی دنبال این موضوع گشتید و سایت های بسیاری رو پیدا کردید اما کار نکرده یا به ایران ارسال نداشتند یا همراه با پیام لینک سایتشون رو هم به عنوان تبلیغ ارسال کردند.

اما ما دقیقا همان چیزی که دنبالش بودید را در اختیار قرار داده ایم و این امکان را به شما عزیزان داده ایم که بدون شناسایی (مخفی) باقی بمانید.

برای شماره های ایرانی کافی است که به صورت ساده و بدون 98 وارد فرمایید مثال : 0912 و برای شماره های خارج از کشور همراه با کد.

نگران این مشکل نباشید. ربات سایت در صورت بلاک شدن متوجه می شود و پیام شما را با شماره جدید به گیرنده ارسال خواهد کرد.

از زمان ثبت پیام به مدت 60 روز برای شما فعال خواهد بود و پیام ها را دریافت خواهید کرد.

کد های اعتباری کد هایی هستند که به مقدار دلخواه شما شارژ می شوند و می توانید از آن برای ارسال پیام استفاده کنید و دیگر نیاز نیست برای هر بار ارسال پیام به درگاه بانکی برای پرداخت منتقل شوید. برای خرید کد اعتباری می توانید از بخش پشتیبانی و قسمت فرم پیگیری سایت اقدام کنید. (این کد ها تا 6 ماه فعال و قابل استفاده خواهند بود)

نمونه ی پیام دریافت شده توسط گیرنده

اسکرین شات از نمونه پیام ناشناس دریافتی

« ما ناشناس بودن شما را صد در صد تضمین  می کنیم »

چرا سامانه ی پیام ناشناس اینستا اف ال بهتر است؟

10 سال سابقه

بیش از 10 سال سابقه درخشان در زمینه ارتباطات سالم و همچنین با خدمات قوی و حرفه ای در کنار شما هستیم.

ویژگی ضد بلاک

در تمامی بخش های ارسال پیام ناشناس سایت، سیستم با ویژگی ضد بلاک بودن شماره، پیام شما را ارسال می کند.(بیش از 5 هزار شماره متفاوت)

قابلیت دریافت پاسخ برای تمامی سرویس ها​

قابلیت دریافت پاسخ برای تمامی سرویس های پیامکی، واتساپ، تلگرام و اینستاگرام قابل استفاده می باشد.

بدون نگرانی از شناسایی شدن

شما یک دوست ناشناس برای همیشه خواهید بود.

ارسال پیام ناشناس با اینترنت در کمتر از 5 دقیقه

ارسال پیامک ناشناس (SMS)

توضیحات و آموزش صوتی:

مکالمه ناشناس بدون ردیابی با اینترنت
ارسال پیام ناشناس در واتساپ و تلگرام

ارسال پیام ناشناس در واتساپ و تلگرام و اینستاگرام

توضیحات و آموزش صوتی:

159 دیدگاه دربارهٔ «ارسال پیام ناشناس [ بدون شناسایی ] با اینترنت در 5 دقیقه در واتساپ و تلگرام و SMS»

 1. سلام. لطفا ارسال پیام ناشناس برای خطوط همراه اول رو فعال کنید. خط همراه اول کاربردی تر از بقیه خطوط هستند.

  1. با سلام امین عزیز، این اختلال از سمت همراه اول است و محدودیتی از سمت ما نیست. تیم ما همیشه سعی در جلب رضایت شما دارد.

 2. من پیام ناشناس ارسال کردم.الان چجوری میتونم بفهمم که پیاممو دریافت کرده؟؟

  1. سلام، بعد از ثبت پیام گزارش کامل سفارش نمایش داده می شود. بعد از ارسال موفق پیام، زیر 20 دقیقه پیام روی گوشی گیرنده دریافت می شود. ممنون از همراهی شما

 3. چطور میشه وقتی طرف جواب پیام رو داد اونو ببینیم وقتی که تو سایت ثبت نام نکردیم

  1. سلام، لطفا ویدیوی آموزشی سایت رو مشاهده کنید. جواب پیام داخل واتساپ توسط سیستم براتون ارسال میشه.

 4. عالی عالی عالی کاش برای اینستاگرام و تلگرام هم اضافه کنید اگر میشه قرار بدید حتما مرسی

 5. واقعا این سایت معرکه هست. من واتساپ استفاده کردم خیلی خوبه همه چیز میشه فرستاد. قیمت هم که عالیه ممنون از سایت اینستا اف ال

   1. سلام.شماره فرستنده.رو خودمون‌نمیتونیم‌تعیین کنیم.راهی هس شماره فرستنده تعیین کنیم برای اس ام اس

    1. حسام عزیز سلام، شماره ها به صورت رندوم توسط سیستم انتخاب میشند و هر بار تغییر خواهند کرد. امکان انتخاب شماره وجود ندارد. ممنون از همراه شما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *