قوانین سایت اینستا اف ال

خرید و ثبت سفارش در سایت به معنای قبول صد در صدی قوانین سایت می باشد. (ما کوشا در جلب رضایت شما هستیم و موارد زیر جهت جلوگیری از بروز مشکل برای شما عزیزان و سایت می باشد.)

1. سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات پیج یا کانال مشتریان نخواهد داشت.

2. مبلغ پرداخت شده در سایت قابل بازگشت نمی باشد.

3. اینستا اف ال یک تیم مستقل می باشد و به هیچ سایت، سازمان، گروه و خدمات دهنده دیگر متصل نمی باشد.

4. تمام زمان های گفته شده در انجام سفارشات به صورت تخمینی بوده و سفارشت بسته به حجم آن ها زمان انجام متغیری دارند.

5. تمامی اطلاعات وارد شده کاربران برای سفارشات اعم از (شماره موبایل ، لینک و . . .) در سایت محفوظ بوده و به هیچ عنوان به هیچ نماد یا سازمانی  ارسال نمیگردد.

6. در صورتی که هنگام انجام سفارش به هر دلیلی پیج یا کانال بسته یا خصوصی یا تغییر نام پیدا کند سفارش مربوطه لغو و امکان ادامه وجود نخواهد داشت.

7. در هنگام خرید اطلاعات صحیح وارد کنید  تا سفارش شما بدرستی انجام شود . درصورت وارد کردن اطلاعات غلط توسط شما و استارت سفارش قابل لغو نبوده و هیچ مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود.

قوانین بخش ارسال پیام و پیامک:

1- در متن پیام عباراتی مانند: اسامی بانک، ارگان های دولتی، پلیس، پیام های نفـ.وذی، پیام های ســ.یاسی، فحـ.اشی نـ.اموسی و وجود لینک توسط هوش مصنوعی سایت بررسی و حذف میگردد (مشتری حق هیچگونه اعتراض درباره موارد ممنوعه که حذف شده اند را ندارد.).

نکات مهم بند 1 :

* در صورتی که کلمه یا عبارتی در متن پیام شامل موارد بالا باشد کلمه توسط هوش مصنوعی حذف شده و مابقی پیام در صورت نداشتن ایراد ارسال خواهد شد.

* وجود مواردی مانند بیشعور ، کثافت و شوخی های این چنینی بدون اشکال است اما فحـ.اشی نـ.اموسی حذف می گردد. سایت ما در زمینه کمک به ارتباط سالم و بهتر بین افراد فعالیت دارد.

2- ارسال هرگونه لینک سایت در متن پیام به جهت جلوگیری از سواستفاده ممنوع می باشد و حذف میگردد.

3- تمامی زمان های گفته شده در ارسال پیام ها به صورت تخمینی بوده و در صورت شلوغی زیاد سرور ها امکان تاخیر بیشتر وجود دارد.

4- مبالغ پرداخت شده در سایت قابل بازگشت نمی باشد (تنها امکان جایگرینی سفارش در صورتی که سفارش قبل لغو شده باشد وجود دارد).

5- اینستا اف ال این حق را برای خود محفوظ میدارد که در هر زمان به صلاحدید خود پیام مشکل دار را لغو ارسال کند و مشتری حق هیچگونه اعتراضی را ندارد.

6- ارسال هرگونه پیام ابـلاغیـ.ه و دادگـ.اهی و پلـ.سی و از این قبیل پیام ها ممنوع می باشد (توسط سیستم لغو خواهند شد)