صفحه ی ثبت سفارش​

صفحه پرداخت

صفحه ی ثبت سفارش

پرداخت با کلیه کارت های بانکی امکان پذیر می باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل پشتیبانی سایت 24 ساعت آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

در این نوع لایک تمامی آکانت ها واقعی و ایرانی هستند. یعنی تمامی کاربرانی که شما را لایک می کنند واقعی هستند که این مورد باعث افزایش بازدید اکسپلور و ورودی از هشتک ها می شود. بهترین کیفیت لایک در حال حاضر را برای شما عزیزان حاضر کرده ایم.

این نوع لایک همانطور که از اسمش پیداست سریع ترین نوع لایک اینستاگرام است و کیفیت آن متوسط می باشد.

این نوع لایک هم از کاربران با کیفیت ایرانی و خارجی با سرعت ملایم آن است. این لایک به صورت تدریجی تکمیل می شود. احتمال ریزش در این سرویس تا 20درصد می باشد و جبران ریزش ندارد.

افزایش ویو ویدیو اینستاگرام باعث افزایش بازدهی پست های شما و ارسال پست شما به اکسپلور می شود. چرا که تمامی بازدید های خریداری شده از این سایت واقعی بوده و توسط افراد فعال در اینستاگرام انجام خواهد شد. که هوش مصنوعی اینستاگرام متوجه این موضوع خواهد شد.

توجه داشته باشید که پست های ویدیو که منتشر می کنید علاوه بر view، لایک هم لازم دارند. هر دو سرویس بازدید اینستاگرام پست معمولی و igtv کمتر از 20 دقیقه تکمیل خواهند شد.

بهترین و با کیفیت ترین نوع فالوور موجود برای اینستاگرام می باشد که ضمن داشتن سرعت بالای ارسال، برای پیج هایی شخصی و کاری مناسب می باشد. این نوع فالوور با بالا بردن بازدهی پیج شما از هشتک ها به شما در روند رشد طبیعی پیجتان کمک بسیاری می کند و با فعالیت مداوم پیج پست های شما را برای قرار گرفتن در اکسپبور آماده می کند.

این نوع فالوور نیز ایرانی می باشد با نرخ تعامل پایین که با داشتن قیمت مناسب به شما در بالا نشان دادن فالوور هایتان کمک می کند. بیشتر مناسب پیج هایی می باشد که مشتری یا مخاطبان خود را دارند و قصد خصوصی کردن پیج را دارند ولی میخواهند فالوور پیج مقدار مناسبی داشته باشد.

این نوع فالوور ارزان ترین نوع فالوور ممکن است که هیچ فعالیتی ندارند و تنها جنبه بالا نشان دادن فالوور هایتان را خواهند داشت.

ریزش فالوور اینستاگرام طبیعی می باشد که در پیج هایی که فعالیت یا محتوای مخاطب پسندی ندارند بیشتر دیده می شود. سرویس فالوور ایرانی با کیفیت عالی از قابلیت جبران ریزش تا 7 روز را برخوردار است. که البته این سرویس نرخ ریزش تقریبا صفر را دارد. 

سرویس فالوور خارجی ارزان ریزش تقریبا زیادی را دارد که این نرخ ریزش تا 40 درصد هم گزارش شده است. سایت هیچگونه مسئولیت در قبال این سرویس ندارد.

دو سرویس فالوور ایرانی امکان فعالیت و لایک کردن پست های شما را دارند در صورتی که شما محتوا و فعالیت مناسبی داشته باشید. جذب مخاطب یک موضوع جداست و ربطی به ارسال فالوور ندارد این هنر شما خواهد بود. چرا که شرکت ها و نماد های زیادی هر روز در حال تلاش برای جلب نظر فالووران هستند و خیلی واضح است که خرید فالوور پایان کار نخواهد بود و نیاز به فعالیت مداوم و محتوای با کیفیت دارد.

دو نوع سرویس فالوور ایرانی کیفیت عالی و کیفیت خوب با سرعت مناسب و در چند مرحله به پیج شما اضافه خواهد شد. یعنی اگر سفارش شما 10 کا باشد در چند مرحله هر بار 1500 تا 3000 عدد ارسال خواهد شد. این کار باعث ریزش کمتر و مشکوک نشدن اینستاگرام به پیج شما خواهد شد.

سرویس فالوور خارجی سرعت پایینی در ارسال دارد.