صفحه خرید فالوور، لایک، بازدید و کامنت اینستاگرام

ثبت سفارش

پرداخت با کلیه کارت های بانکی امکان پذیر می باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل پشتیبانی سایت 24 ساعت آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

این نوع فالوور، بهترین کیفیت ممکن در حال حاضر را دارد. این سرویس تا 30 روز جبران ریزش دارد و شما می توانید در صورت مشاهده ریزیش به پشتیبانی سایت پیام دهید تا در کمترین زمان ممکن جبران ریزش برای سرویس شما انجام شود. زمان تکمیل این سرویس بین 30 دقیقه تا 4 ساعت است.

این نوع فالوور کیفیت قابل قبولی دارد. همچنین تا 15 روز جبران ریزش برای این سرویس انجام خواهد شد. زمان تکمیل این سرویس بین 30 دقیقه تا 6 ساعت است.

این نوع فالوور کیفیت معمولی دارد. این سرویس از ارزان ترین نوع فالوور می باشد. لطفا توجه کنید فالوور خارجی جبران ریزش ندارد. این سرویس دارای فالوور های ترک و خارجی است. زمان تکمیل این سرویس بین 2 تا 8 ساعت است.

این سرویس بهترین نوع لایک موجود برای اینستاگرام است که از پیج های کاملا فعال و واقعی ایرانی تشکیل شده است. تمامی پیج ها فعال هستند. همچنین تا 30 روز جبران ریزش دارد و در صورتی که ریزشی مشاهده کردید کافیست تا به پشتیبانی سایت پیام دهید. زمان تکمیل این سرویس بین 30 دقیقه تا 2 ساعت است.

کیفیت لایک کنندگان این سرویس مناسب می باشد. این سرویس جبران ریزش ندارد. زمان تکمیل این سرویس بین 30 دقیقه تا 2 ساعت است.

این سرویس سرعت بسیار بالایی دارد اما لایک کنندگان کاملا فیک می باشند. زمان تکمیل این سرویس بین 1 تا 10 دقیقه است.

این سرویس سرعت بسیار بالایی دارد. همچنین تمامی بازدید ها از ip ایران می باشد. زمان تکمیل این سرویس بین 1 تا 20 دقیقه است.

این سرویس بسیار پر قدرت است و شما می توانید متن دلخواه خود را برای کامنت وارد کنید. کیفیت این سرویس مناسب است. زمان تکمیل این سرویس بین 10 دقیقه تا 1 ساعت است.